2.6.2021
12.5.2020
28.4.2020 Chcete v dnešní době správně a efektivně investovat do nemovitostí? více »
6.2.2019 Služba, která Vám zvýší hodnotu nemovitosti při prodeji. více »
Cena | prodáno |
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu | |
Kategorie | Rodinné domy |
Lokalita | Hoštice |
Okres | Kroměříž |
Velikost | 2 pokoje |
Užitná plocha | 130 m² |
Plocha pozemku | 2.775 m² |
Zastavěná plocha | 722 m² |
Plocha zahrady | 2.053 m² |
Stav objektu | Před rekonstrukcí |
Budova | Cihlová |
Typ domu | Přízemní |
Poloha objektu | Řadový |
Umístění objektu | Klidná část obce |
Zástavba | Obchodní a obytná |
Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům s velkou zahradou nacházející se v obci Hoštice, ležící 18 km jihozápadně od okresního města Kroměříž. Jedná se o vesnické stavení s navazujícími pozemky. V roce 2002 prošel dům částečnou rekonstrukci: nová střecha - tašky Bramac + betonový věnec, nové rozvody elektřiny, zrekonstruovaná koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta. Obytná část domu nabízí dispozicí 2+1, je vytápěná Wav kamny v kombinaci s krbovými kamny s napojením do radiátorů. Ohřev teplé vody je zajištěn bojlerem. Septik chemický průtokový. Základy domů jsou betonové, zdivo z cihel. Voda zajištěna z místního vodovodu, na zahradě studna s užitkovou vodou. K domu náleží velká zahrada 2053 m2 ,kde najdeme různé druhy úrodných stromů a keřů. Nemovitost je vhodná jak pro bydlení, tak i pro podnikání, pěstování plodin, je zde možnost chovu domácích zvířat malých, ale i větších - více možností výběhů s různou orientací na světové strany nebo je zde možnost vybudovaní ubytování ve venkovském stylu, mini ekofarmy atd.
Na procházky se dá v obci vyrazit k rybníku či kaštanovou alejí směrem k Hoštickému lesu a v létě se dá koupat v krásné požární nádrži, jež leží na louce nad vesnicí a říká se tam tomu U koupaliště.
V současnosti se v obci nachází veřejný vodovod i plynovod, kanalizace, veřejná knihovna, autobusová zastávka, víceúčelové hřiště, požární nádrž a pohostinství.
Sportovní aktivity se odehrávají na víceúčelovém hřišti u kostela, u místního rybníka či v letních měsících v požární nádrži. Okolí je vhodné pro cykloturistiku.
V případě Vašeho zájmu kontaktujte našeho makléře. S případným financováním Vám rádi pomůžeme prostřednictvím našeho hypotečního centra.